top of page
BAT_23_673.jpg

Puchar Polski w Tańcach Polskich 2024

Przygotuj się na taneczne wydarzenie pełne pasji, talentu i polskiej dumy!

Dołącz do nas uczestnicząc w niezapomnianej przygodzie podczas Pucharu Polski
w Tańcach Polskich. 

Tegoroczna edycja to wiele atrakcji i wydarzeń, w których taniec stanie na pierwszym miejscu, a towarzyszyć mu będzie polska tradycja w nowoczesnym wydaniu.

sr8.jpeg
18. 10. 2024 r. (pt.)
Showroom Amica | Enea Stadion Poznań
                                          ul. Bułgarska 17

01

Brunch prasowy

Zapraszamy na wyjątkowy brunch prasowy poświęcony Pucharowi Polski w Tańcach Polskich, który odbędzie się w showroomie sponsora głównego wydarzenia - firmy Amica S.A.

 

To doskonała okazja do spotkania organizatorów
i partnerów wydarzenia z dziennikarzami. Podczas spotkania odbędzie się także panel dyskusyjny poświęcony m.in. społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zapraszamy do inspirującej wymiany poglądów
i doświadczeń.

02

Ogólnopolskie
Warsztaty Taneczne

Puchar Polski w Tańcach Polskich to nie tylko zmagania na tanecznym parkiecie, ale także okazja do poszerzania horyzontów, rozwoju i odkrywania tajników tańca polskiego.

 

Warsztaty, o charakterze otwartym, będą okazją do spotkania tancerzy z wybitnymi pedagogami pracującymi na co dzień z tancerzami z całej Polski. To okazja do poszerzania tanecznego warsztatu, wymiany doświadczeń i czerpania energii płynącej z tańca.

Tańczące dłonie dotykające
18. 10. 2024 r. (pt.)
Wroniecki Ośrodek Kultury we Wronkach                ul. Poznańska 59
WLKBAT0967.jpg
19. - 20. 10. 2024 r. (sob.-ndz.)
Sala Turniejowa | Hala Sportowa SP nr 3 we Wronkach                                                                            ul. Polna 5

03

Rozgrywki Pucharowe

Na tanecznym parkiecie zawita blisko 300 tancerzy
z całej Polski, którzy swoim tańcem, pasją i talentem walczyć będą o Puchar Polski w Tańcach Polskich.

 

Pary rywalizujące w ośmiu kategoriach wiekowych (od 7 - 55+), oceniane przez weryfikowanych sędziów tańców polskich PS CIOFF, prezentować będą na parkiecie krakowiaka, oberka, kujawiaka, mazura i polkę.
Nie zabraknie wyjątkowych emocji, którym towarzyszyć będzie elegancja, gracja i piękno ruchu w każdym detalu.

Stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia
i podziwiaj wyjątkowych tancerzy z około 30 ośrodków tanecznych z całej Polski, m.in. z Warszawy, Poznania, Gdańska,  Krakowa, Olsztyna, Zamościa, Torunia
i Wieliszewa i Wronek.

04

Mała Scena
#PolskiDanceMaSens

Puchar Polski w Tańcach Polskich to wydarzenie, będące flagowym wydarzeniem kampanii społecznej #PolskiDanceMaSens mającej na celu zachęcenie do aktywności fizycznej poprzez taniec, odkrywanie pasji, integrację społeczności poprzez radość z tańca oraz zwiększanie świadomości na temat polskich tańców narodowych i ich znaczenia dla kultury.

Na małej scenie nie zabraknie interesujących rozmów, wywiadów, prelekcji i prezentacji, które pozwolą wspólnie z tancerzami i widownią pokazać, że taniec polski ma moc i sens.

POLSKI DANCE MA SENS_logo.png
19. - 20. 10. 2024 r. (sob.-ndz.)
Sala Turniejowa | Hala Sportowa SP nr 3 we Wronkach                                                                                ul. Polna 5
bottom of page