top of page

Dla Mediów

Bądź z nami podczas jedynego tego typ wydarzenia w Polsce!

BAT_23_262.jpg
BAT_23_254.jpg

Notatka
Prasowa

Wronki szykują się na niezwykłe wydarzenie taneczne!
W dniach 18-20 października miasto stanie się areną dla najlepszych tancerzy
z całej Polski. Puchar Polski w Tańcach Polskich "Wielkopolski Bat 2024" obiecuje nie tylko niesamowitą zabawę, ale także połączenie na parkiecie tradycji
z nowoczesnością w wykonaniu ponad 300 tancerzy z całej Polski .

 

Tańce polskie, będące dumą i bogactwem kulturowym kraju, zostaną uhonorowane na tej prestiżowej imprezie. Od tradycyjnych tańców ludowych po współczesne interpretacje, uczestnicy będą mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności i pasję przed wymagającymi jurorami oraz entuzjastyczną publicznością.

Puchar Polski w Tańcach Polskich nie tylko celebrować będzie taniec, ale również integrować społeczność taneczną, tworząc atmosferę pełną energii i wzajemnej inspiracji. To wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników tańca, niezależnie od poziomu zaawansowania, aby doświadczyć magii tańca i zainspirować się talentem innych.

Dla tych, którzy chcą aktywnie uczestniczyć, przewidziano także liczne warsztaty prowadzone przez doświadczonych instruktorów, dzięki którym każdy będzie mógł doskonalić swoje umiejętności i odkrywać nowe techniki.

Puchar Polski w Tańcach Polskich to nie tylko rywalizacja, ale także okazja do spotkania się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wymiany doświadczeń i tworzenia trwałych więzi.

Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianej przygody tanecznej, poczuć ducha polskiego tańca i być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, dołącz do nas na Pucharze Polski w Tańcach Polskich "Wielkopolski Bat" we Wronkach!

Przygotuj się na taneczny festiwal pełen pasji, talentu i polskiej dumy!
Dołącz do niezapomnianej przygody podczas Pucharu Polski w Tańcach Polskich!

  • około 300 tancerzy z całej Polski,

  • jedyne tego typu wydarzenie w kraju,

  • wydarzenie z 10 letnią tradycją, które z niedużej lokalnej imprezy osiągnęło rozmiar kulturalnej czołowej imprezy tańca polskiego w kraju,

  • profesjonalni sędziowie tańców polskich,

  • niezapomniane emocje,

  • wydarzenia towarzyszące,

  • atrakcje i konkursy dla uczestników i widzów.

PLIKI DO POBRANIA

Materiał video

Materiał foto

Notatka Prasowa

bottom of page